ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 8192300
nr 819 2300
Sent 1800-tal, , höjd: 46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:40:16
8/4 16:52:57